Cursussen/workshops bloemschikken in het seizoen 2019-2020

Programma cursussen en workshop Bloemschikken bij Groei en Bloei Asten – Someren:

Als je gezellig wilt leren bloemschikken dan heb je de keuze uit:

1. Volledig verzorgde workshops die gegeven worden in Ommel door Francé van Kemenade. Alles ligt er voor je klaar: gereedschappen, bloemen, ondergrond en de koffie met iets lekkers erbij. Je betaalt en je gaat met een eigengemaakt prachtig bloemwerk naar huis, iedere keer weer. Geschikt voor beginners en gevorderden. Je betaalt € 180,-- als je lid bent of € 200,- als je geen lid bent van Groei en Bloei voor 6 maanden. De workshops zijn  eenmaal per maand vanaf okt. t/m mrt. .

Opgeven en verdere informatie te krijgen bij francevkem@hotmail.com

2. Cursus waarbij je zelf alles mee brengt: zowel beginners als gevorderden. Je bent vrij om materiaal te kopen of te plukken en kunt zo het bedrag zo laag of zo hoog maken als je lief is. Het wordt gegeven in De Ruchte in Someren door Famke Weerts. Je betaalt €  50,-- als je lid bent van Groei en Bloei en € 65,-- als je geen lid bent. Je kunt ook per les mee doen en dan betaal je € 12,-- per les. Je gaat met een prachtig eigengemaakt bloemwerk naar huis, iedere keer weer. De workshops zijn eenmaal vanaf okt. t/m mrt. Opgeven en verdere informatie te krijgen bij weertsfamke(at)gmail.com

Heb je zin en tijd om hedendaags bloemwerk te leren maken dan ben je hartelijk welkom bij ons. Neem je vriendin of vriend mee, dat maakt het erg gezellig.