Open Tuinen Dag, Groei en Bloei, afdeling Asten-Someren

Zondag 12 juni 2022, 11.00-17.00 uur
Zondag 12 juni organiseert Groei en Bloei afd. Asten-Someren weer haar
Open Tuinen Dag.
Een 6-tal tuinen worden op deze dag opengesteld voor het publiek.
Iedereen is welkom. De tuinen bevinden zich in de gemeente Someren en de
route is gemakkelijk per fiets te doen.

Gegevens deelnemende tuinen
Fam. Vossen, van den Eijndelaan 64, 5712 BR, Someren-Eind
Een tuin van een echte hobbyist, nl. Bonsai. Van heel klein tot grote exemplaren. En als je het hebt over Bonsai dan zeg je ook Japan – Koi-karpers.

Fam. van de Ven, Laan ten Roode 29, 5711 GA Someren
Een moderne kleine en strakke voortuin en achtertuin waarin lijnen en vakjes
een belangrijke rol spelen.

Fam. van de Boomen-Rutjens, Molenstraat 19, 5711 EV Someren
Een voortuin met een mospaadje/vakje, een mooie achtertuin waarin diverse
hergebruikte materialen zijn verwerkt. Veel bloeiende planten, een groente
tuintje en verhoogde bakken.

Fam. Vendrig, Hooghoef 17, 5712 JR Someren
Een smalle lange zijtuin die helemaal naar eigen inzichten en gebruik is
aangelegd. Met verhoogde plantvakken en een gevarieerde boeiende beplanting.

Ons Paradijs, Hoeksestraat 25, 5712AP Someren
Een hele grote, prachtig aangelegde tuin met veel vaste planten, siergrassen, bomen, gazon, vijver en diverse leuke doorkijkjes.
En…. enthousiaste tuinhobbyisten!

Fam. de Lau, van Lieshoutstraat 63, 5712XR Someren
Een mooi gesitueerde voortuin rondom de woning met een zeer grote variatie in planten. Er is altijd wel wat te beleven en te zien!

Openingstijden tuinen: 11.00 tot 17.00 uur Toegang: Gratis
Website:

Wij wensen alle deelnemers en bezoekers mooi weer en een heel gezellige
Tuinendag toe!

Namens, kerngroep “Open Tuinen Dag”,
Leny Jansen en Frank van Horne

NB: de route bedraagt ca 10km. en kan ook gemakkelijk per fiets gedaan worden. Gebruik onderstaande link.