Open tuinen dag

Zondag 11 juni organiseert Groei en Bloei afdeling Asten-Someren weer haar Open Tuinen Dag.

Een 6-tal tuinen worden op deze dag opengesteld voor het publiek.

Iedereen is welkom! De tuinen bevinden zich in Heusden, Asten en Ommel!

De route is makkelijk met de fiets te doen! (Scan de QR-code onderin)

Gegevens deelnemende tuinen:

Fam. Berkvens, Jan van Havenstraat 32, 5724 AV Ommel

Prachtige ‘klassiek’ aangelegde tuin met gemetselde vijvers, strakke uitstraling, verhardingen en veel ‘Groen’! Een makkelijke, overzichtelijke tuin.

Dhr. Stevens, Kennisstraat 1, 5724 AP Ommel

Landelijke, speelse tuin met een prachtige grote vijver, gazons en beplantingen.

Mevr. Hagelaar, Dijkstraat 10, 5721 AP Asten

Een mooie, organisch gevormde tuin met ronde lijnen en gevarieerde beplanting. De eigenaresse laat zien dat je ook op respectabele leeftijd nog ontzettend kunt genieten en bezig zijn in de tuin!

Fam. Thomassen, Kerkstraat 58, 5721 GW Asten

Een grote, speelse tuin met mooie plantenborders, een ‘groentenhof’, een gazon e.d. Een fraaie, ruimtelijke indeling. De vele grote kuipplanten bepalen mede de sfeer in de zomermaanden!

Fam. van de Pasch-Donkers, Vlinkert 17, 5725 AH Heusden

Een grote, zeer gevarieerde tuin waar van alles te zien valt: een prachtig grote waterpartij, veel groen, een groente hoekje en… een kippenren!

Fam. Wijnen, Merelweg 1, 5725 TH Heusden

Een landelijk gelegen, fraai aangelegde tuin met een gevarieerde, natuurlijk uitziende beplanting, bloei en een strakke indeling.

Openingstijden tuinen: 11:00 tot 17:00. Toegang: Gratis!

Website: www.asten.groei.nl. Wij wensen alle deelnemers en bezoekers mooi weer en een hele gezellige Tuinen dag toe!

Kerngroep ‘Open Tuinen Dag’, Leny Jansen en Frank van Horne (06-53613231)

Scan deze QR-code voor de routebeschrijving: