zondag 28 juni 2026
Het was een warme zondagochtend dus de start van de excursie werd verzet van 11 naar 10 uur.
Daar waren de 13 bezoekers blij mee, want sommigen kwamen op de fiets vanuit Asten en zelfs Helenaveen!! Ontvangst met koffie en vlaai die we aan de lange picknicktafels genoten hebben. Goedgemutst kreeg men een rondleiding van een van de 3 rondleiders die klaarstonden.
Mocht je het gemist hebben: en wil je ook graag een rondleiding: kijk dan op de site landvanweert.herenboeren.nl want de rondleiders staan bijna elke zondag klaar.
Wat een mooi bedrijf, wat hebben jullie veel keuze, wat ziet het er allemaal goed uit, ik wil er nog eens met je op doorpraten: dit waren de veelgehoorde opmerkingen bij terugkomst van de rondleiding. Ondertussen stond er een hele proeverij op de picknicktafels in de schaduw van de paardenstal. We hebben alles geproefd en gegeten waarvan velen iets proefden voor de eerste keer. Zoals artisjokken met dipsausjes, membrillo van kweeperen, hartige taart van broccoli of zelfgemaakte (wat is die dik en krachtig van smaak!) appel-perensap. Het was een gezellige excursie waar we graag aan terugdenken.
Meer foto's HIER