Cursussen/Workshops bloemschikken seizoen 2021-2022

Als je gezellig wilt leren bloemschikken dan heb je de keuze uit:
•    Volledig verzorgde workshops die gegeven worden in Ommel door Francé van Kemenade. Alles ligt er voor je klaar: gereedschappen, bloemen, ondergrond en de koffie met iets lekkers erbij. Je betaalt en je gaat met een eigengemaakt prachtig bloemwerk naar huis, iedere keer weer. Geschikt voor beginners en gevorderden. Je betaalt € 180,-- als je lid bent of € 200,--  of als je geen lid bent van Groei en Bloei. (voor 6 maanden = oktober t/m maart = 1x per maand) Opgeven en verdere informatie bij  Francé van Kemenade   E: francevkem@hotmail.com
•    Cursus waarbij je zelf alles mee brengt: zowel beginners als gevorderden. Je bent vrij om materiaal te kopen of te plukken en kunt zo het bedrag zo laag of zo hoog maken als je lief is. Deze wordt gegeven in De Ruchte in Someren door Famke Weerts. Je betaalt € 50,-- als je lid bent van Groei en Bloei en € 65,-- als je geen lid bent. Je kunt ook per les mee doen en dan betaal je € 12,-- per les. Je gaat met een prachtig eigengemaakt bloemwerk naar huis, iedere keer weer. Het is 1x per maand vanaf oktober tot en met maart.   Famke Weerts  E: weertsfamke@gmail.com  Neem je vriendin of vriend mee, dat maakt het erg gezellig.
Tenslotte nog een opmerking:
•    Natuurlijk zorgen wij ervoor dat de richtlijnen mbt de coronasituatie in acht genomen worden zodat jouw en onze veiligheid zoveel mogelijk gewaarborgd is.