Zaterdag 21 juni gaan we met de bus naar Zeeland en bezoeken daar een tweetal tuinen.
1. De Houtenhandsche Hof in Koudekerke . Het is een landschapstuin met een beeldenexpositie in de zomer. De tuin is onderverdeeld in diverse tuinen met gevarieerde borders met een keur aan vaste planten, een grote natuurvijver die vloeiend in het gazon overgaat, een lange grasborder, de lommerrijke boomgaard, een moestuin en een hobbykwekerij.
2. De Pionier-Ster in Grijpskerke. Het is een tuin met een knipoog naar vroeger "toen alles beter was" en heeft elementen die werkbesparend zijn. Dit alles geeft een nonchalante sfeer die samen met het schitterende uitzicht op het omringende landschap de tuin zijn eigen karakter geeft.
Veel bloemborders waarin siergrassen ruim vertegenwoordigd zijn, eilanden met strandpalen, vaste planten en grassen voor een los effect en veel rozen. Rozenbogen en pergola's met klimmers, een rozenborder met een mix van vaste planten en een Vintage rozen border. Rozenpiramides om hoogte te creëren en zo is het op een leuke manier afgewerkt.
Tussen de middag is er een gezamenlijke lunch en we sluiten de reis af met een diner.
Kosten leden €100,- niet-leden €105,-.
Tot 15 mei 2025 opgave en informatie bij Ingrid Peters, Wolfsberg 63, 5721HS Asten.
Telefoon: 0493-691563 mailadres: m.peters17chello.nl
Kerngroep reizen Groei & Bloei Asten/Someren