Excursie kerngroep dendrologie naar de tuin van de Jo en André Lagarde in Ospel

Dit keer weer een bijzondere excursie.

Onder deskundige begeleiding laten we ons rondleiden in deze schitterend aangelegde en onderhouden tuin.

Hierin staan een aantal heel bijzondere struiken en bomen.

In deze tuin is van alles te beleven. Teveel om op te noemen.

Hoewel de zomer alweer voor een groot deel voorbij is kunnen we ook nog genieten van prachtige kleuren.

Laat je als liefhebber van tuinen verassen.

Let op: omdat eind september de dagen alweer flink gaan korten hebben we in plaats van de gebruikelijk 3e donderdag gekozen voor de 1e donderdag.

De excursie is op donderdag 5 september 2024 en begint om 18.30 uur.

Adresgegevens: Fam. Lagarde, Meeuwenstraat 24, 6035 GA Ospel.

Kerngroep dendrologie Groei & Bloei Asten/Someren