Terugblik prijsuitreiking voortuinkeuring 2020 Groei & Bloei Asten-Someren

In verband met de corona ging de avond van de prijsuitreiking van de voortuinkeuring 2020 op 29 oktober niet door. De tuinen zijn wel gekeurd.
De winnaars zijn op zaterdag 10 oktober persoonlijk bezocht door de kerngroep Voortuinen Groei & Bloei Asten-Someren.
Ingrid Peters en Peter van Rees reikten de trofeeën en bloemen uit.
Rob Fritsen, fotograaf/filmer van SIRIS, was erbij om het te vereeuwigen.
De winnaars zijn:

Kleine tuinen
1e prijs L. Bloemers, Elzenvlam 11 Asten
2e prijs B. Daanen, Mgr. Den Dubbeldenstraat 59 Asten
3e prijs A. Hurkmans, Wolfsveld 100 Someren

Middelgrote tuinen
1e prijs M. van den Boomen, Hofstraat 35 Asten
2e prijs Fam. Claessens, Boerenkamplaan 5 Someren
3e prijs M. Weerts, Lieropsedijk 25 Someren

Grote tuinen
1e prijs M. Gielen, Gezandebaan 10 Someren
2e prijs D. Veugen, Sluisstraat 94a Someren
3e prijs R. Berkvens, Jan van Havenstraat 32 Ommel

Deze foto's zijn gemaakt op vrijdag 9 oktober 2020. De gemaakte foto's van de prijswinnaars vindt u in het fotoalbum. De uitreiking is ook gefilmd door Omroep Siris.  Klik hiervoor op onderstaande link. Hieronder zijn de foto's van de winnende tuinen.

Bovenste rij zijn de foto's van de 1e prijzen van resp. de kleine, middelgrote en grote tuinen

Middelste rij zijn de foto's van de 2e prijzen van resp. de kleine,  middelgrote  en grote tuinen

Onderste rij zijn de foto's van de 3e prijzen van resp. de kleine, middelgrote en grote tuinen